אודותינו

החזון שלנו

קבוצת אב-גד עוסקת ביזמות נדל”ן תוך התמחות בהתחדשות עירונית, החברה שואפת למצוינות בכל הפרמטרים הנוגעים לעיסוקיה מתוך מטרה למקסם את הערך לבעלי מניותיה, לעובדיה וללקוחותיה.

החברה רואה בתחום עיסוקיה הזדמנות לצמצום פערים חברתיים באמצעות השבחת נכסי לקוחותיה ושיפור איכות חייהם.

קבוצת אב-גד

לקבוצת אב-גד ניסיון של עשרות שנים בייזום ובנייה של התחדשות עירונית, מתוך חזון לקדם ולהוביל את התחום תוך שימת דגש על חדשנות בתכנון והקפדה על איכות הבנייה. לקבוצה זרוע ביצועית ייחודית, המאפשרת ליזום ולבצע את הפרויקטים מ-א’ ועד ת’, לפקח על ביצועם “מתוך הבית” ולהעניק לדיירים כתובת אחת לפנייה בכל נושא.

אב-גד הוקמה בשנת 2009, החברה, בחזונה, התמקדה בתחום ההתחדשות העירונית מתוך ראייה כי פתרון בעיות הדיור במדינת ישראל יהיה באמצעות התחדשות העירונית.
פרויקט התחדשות עירונית מהווה הזדמנות עבור בעלי הדירות לחזק ולמגן את דירותיהם, להרחיב את דירותיהם, ובכך לשפר את איכות חייהם ולהשביח את נכסיהם. הפרויקטים יכולים להתממש רק אם קיימת הסכמה מצד בעלי הדירות הקיימות בבניינים הוותיקים, כיוון שהם בעלי הזכויות בקרקע. פרויקטים של התחדשות עירונית באים לחדש מרקמי מגורים ותיקים ובכלל זה לשפר, לשדרג, לחזק ולמגן בנייני מגורים ולשדרג שטחים ציבוריים ותשתיות. הפרויקטים כוללים לרוב הוספת דירות חדשות באזורי מגורים בנויים ותיקים, על ידי חיזוק ועיבוי על גבי מבנים קיימים או על ידי הריסת מבנים ישנים ובניית חדשים במקומם.

עד 2019 אכלסה הקבוצה פרויקטים בתל מונד, הרצליה רעננה, הוד השרון, ראש העין ועוד עשרות יחידות דיור חדשות. נכון לשנת 2020 נמצאת החברה בהיקף פעילות של 12 פרויקטים ומאות יחידות דיור. בעשור הקרוב מתכננת החברה בנייה של עוד עשרות פרויקטים בהיקף של אלפי יחידות דיור.

תכנון איכותי וחדשני

יחס וליווי אישי

איתנות פיננסית

צוות ניהול מנוסה ומקצועי

משפחת אב-גד

מיכאל רצון
יו"ר
עו"ד ראם רצון
מנכ"ל
עמית גלר
סמנכ"ל פיתוח עסקי
עודד רצון
מהנדס ביצוע ראשי
ניצי (נצחיה) לבנדה
עו"ד, יועצת משפטית
עוז סלטון
מנהל שיווק ומכירות
שניר זיו
סמנכ״ל כספים
שלמה רצבי
דירקטור ומנהל רגולציה
זיווה כהן
מנהלת המשרד
אפרת גרמה
שירות לקוחות
עמית בן מויאל
תכנון ורישוי - תיאום תכנון
שלום כברה
מנהל פרויקטים אזורי
הילה בלה
מתאמת שינויי דיירים
עוז כץ
מהנדס ביצוע
חנן לבן
מהנדס ביצוע
גיא אתגר
מהנדס ביצוע
בני אברהמוב
מנהל עבודה
אסף יונגר
מהנדס ביצוע
יראון הדר
מהנדס ביצוע
שניר זיו
סמנכ״ל כספים
אסנת עידן
הנהלת חשבונות
ניצי (נצחיה) לבנדה
יועצת משפטית